Eva Dávidová

Zobraziť signatúry

Som pôvodom z Banskej Bystrice. Moji rodičia ma dobre odhadli a dali ma študovať za zlatníka do Kremnice. Bola to dobrá voľba, keďže som už od malička bola veľmi tvorivá.

Štúdium

Štúdium na strednej škole som ukončila v roku 1999, stihla som ešte okúsiť 2 roky na vysokej škole v Prešove odbor výtvarná výchova a anglický jazyk a hneď na to som sa vybrala do sveta. Konkrétne do Anglicka. K tvorbe som sa znovu vrátila o 10 rokov neskôr v roku 2009. Začala som vyrábať šperky z vlastnoručne vyrobených korálok.

Oblasť tvorby

V roku 2014 som vytvorila svoj prvý väčší obraz, ktorý som darovala mojej mame. Od mojej prvej výstavy toho leta v mestečku Gravesend som každým rokom predala nejaký obraz. Zároveň jeden môj akvarel bol vybraný turistickým centrom na reprezentačné pohľadnice mesta a kalendár. Členkou Gravesend Art Group som bola do roku 2016 a absolvovala som 2 spoločné výstavy.

Výstavy

V rokoch 2016 až 2018 som bola členkou Morden Art Group a tiež som absolvovala 2 spoločné výstavy s veľkým úspechom. Výťažok z predaja môjho obrazu som venovala na financovanie studne v Ugande.

Od roku 2018 až 2020 som bola členkou Bromley Art
Society a absolvovala som 2 spoločné výstavy a jednu tematickú na tému "Bluebell woods" čo je obľúbená Anglická voľnočasová aktivita prechádzok po lese plnom zakvitnutých zvončekov. Výťažok z predaja som venovala na pomoc rodine v núdzi.

Momentálne som na voľnej nohe a venujem sa výtvarným krúžkom pre deti aj dospelých keď to situácia dovolí. Stále tvorím a preto verím, že moje diela Vás nadchnú natoľko, že sa stanú súčasťou vašej zbierky.

Autorove diela v priamom predaji

SpojenieSpojenie
Číslo položky: 117040
Voľný predaj

Cena: 340 €
Pôvab/DaintyPôvab/Dainty
Číslo položky: 116482
Voľný predaj

Cena: 370 €