Otázky

Chcem sa registrovať

 • Ako sa zaregistrovať?

  Kliknite na nápis REGISTRÁCIA prístupný zo záhlavia ktorejkoľvek stránky a vyplňte predpísané údaje. Je potrebné správne vyplniť všetky údaje, hlavne kontakty na Vás, aby sme s vami mohli komunikovať a obsluhovať vaše obchody.

 • Zabudol som vstupné heslo, čo mám robiť?

  Zakaždým, keď sa prihlasujete do systému eAntik, pýtame sa vás na vaše užívateľské meno a heslo. Kliknite na nápis „zabudol som heslo“ prístupný z ktorejkoľvek stránky v pravom hornom rohu. Ak ju odkliknete, vyplníte vaše prihlasovacie meno a email ktorý ste zadali pri registrácii do formulára a systém Vám automaticky zašle nové heslo na uvedený email.

 • Chcem zmeniť e-mail, adresu či heslo, ako to mám urobiť?

  V pravom hornom rohu sa po Vašom prihlásení objaví kolonka "Zmena údajov", hneď vedľa Vašeho mena. Tu môžete meniť svoj e-mail, adresu či heslo.

 • Môžem si zmeniť svoje užívateľské číslo, ktoré som dostal pridelené?

  Nie, toto číslo je pevne zakotvené v systéme eAntik pre jednoznačnú identifikáciu užívateľov a platieb. Pokiaľ toto číslo zabudnete, pošleme vám ho znova.

Chcem predať

Chcem kúpiť

Ďalšie otázky

 • Je server eAntik bezpečný?

  Prenos informácií je chránený zabezpečeným kanálom, ktorý je zašifrovaný pomocou SSL protokolu. Prenášané dáta medzi vašim počítačom a vlastným serverom eAntik sú tak plno chránene.

 • Ako sú chránene moje osobné údaje?

  Užívateľ svojou registráciou na serveri eAntik dobrovoľne súhlasí v súlade so zákonom č.18/2018 Z..z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov s použitím jeho osobných údajov pre potreby prevádzkovateľa serveru eAntik.

 • Nemám e-mail, môžem sa zapojiť do systému?

  Ak chcete predávať, či nakupovať na eAntiku a nemáte e-mail, spojte sa s nami telefonicky. Prevádzkovateľ eAntiku ponúka tzv. zastupovanie svojich obchodných partnerov, čo nemajú e-mail. V tom prípade nastáva špeciálny režim komunikácie, medzi prevádzkovateľom eAntiku a užívateľom. Tento režim je nutné osobne a individuálne dohodnúť.