Beáta Čop - Kaplnka

Stav:Voľný predaj
Číslo položky: 147975
Počet návštev:141
Rok: 2022
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 40 x 50 cm
Cena: 250
Kupujem
Popis

Technika: olej na plátne

Beáta Čop
Zobraziť signatúry

Miesto narodenia: Košice

Beáta Čop je súčasná umelkyňa narodená v Košiciach. Študovala matematiku a informatiku na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika. Vo štvrtom ročníku sa rozhodla školu zanechať a venovať sa výtvarnému umeniu. Venovala sa hlavne maliarstvu, ktorému sa učila súkromne a vlastnou prácou. Keďže Beáta Čop vyrastala na Slovensku v rodine pestovateľa vínnej révy a amatérskeho naivného maliara k prírode mala veľmi blízko. Čo sa odrazilo aj v tvorbe maliarky. Spája v nich lásku k prírode i maľovaniu. Práve v prírode objavila zmysel pre krásu a pochopila, že príroda je najväčší umelec.

Prvé profesionálne úspechy žala v zahraničí v Slovinsku. Dnes jej obrazy tešia ľudí nielen v Slovinsku, ale tiež aj v Kanade, Nemecku, Chorvátsku, Českej republike, Moldavsku a tiež v rodnej krajine na Slovensku od Bratislavy až po Čiernu nad Tisou. Diela sa nachádzajú nielen v súkromných zbierkach ale stretneme sa s nimi aj v rekreačných zariadeniach, firmách, nemocniciach, kaviarniach, v hoteloch...práve tam , kde ich môžu ľudia obdivovať.

Obrazy Beáty Čop sú úžasným spojením estetiky a krásy výtvarného umenia s pôsobením energie na človeka a priestor prostredníctvom výtvarného diela. Ich jedinou úlohou je harmonizovať človeka a priestor. Cieľom je, aby človek sám v sebe našiel pozitívnu silu, koncentroval sa na ňu, rozvíjal ju a žil v súlade s princípmi vesmíru. Počas niekoľkých rokov maľovania v sebe objavila dar zhmotňovať energiu rukami a tento dar začala používať pri maľovaní energetických obrazoch. (Energetické obrazy sú tvorené nezávisle na rozume, želaniach, či fantázii. Stimulujú tam, kde je to potrebné. Každá farba, spojenie farieb, tvar, celkový obraz, majú svoju vibráciu. Na niekoho pôsobí rovnaký obraz ukľudňujúcim dojmom, inému môže byť naopak až nepríjemný.)
Pri svojej práci stretáva ľudí, ktorým jej obrazy pomáhajú vylepšiť ich životy po všetkých stránkach. Ich vďaka a spokojnosť sú pre ňu motorom a tou energiou, ktorú jej práca pohlcuje najviac.


Autorove diela v priamom predaji

Zákutie dušeZákutie duše
Číslo položky: 147977
Voľný predaj

Cena: 380 €
SurfistiSurfisti
Číslo položky: 107415
Voľný predaj

Cena: 130 €
MediteránMediterán
Číslo položky: 147978
Voľný predaj

Cena: 520 €
Levandule pod olivouLevandule pod olivou
Číslo položky: 147976
Voľný predaj

Cena: 250 €
Košice - CityKošice - City
Číslo položky: 107433
Voľný predaj

Cena: 130 €
KaplnkaKaplnka
Číslo položky: 147975
Voľný predaj

Cena: 250 €
DievčaDievča
Číslo položky: 107486
Voľný predaj

Cena: 90 €